Świętego Antoniego z Padwy

Rzymskokatolicka Parafia

  

Odwiedziło nas:

Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Bieżący miesiąc
Dotychczas
104
153
776
3119
20552

Twój IP: 54.166.245.10
2017-10-19 16:39

 

Ambrozy  

o. Ambroży Norbert Szajda


Miejsce urodzenia: Rybnik woj. śląskie, archidiec. katowicka
Data imienin: 07 grudnia
Nowicjat: 1962-09-02
Pierwsza profesja: 1963-09-03
Profesja wieczysta: 1966-12-08
Prezbiterat: 1969-06-18
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: wikariusz domu, ekonom, bibliotekarz, wykładowca WSD

     
cyryl  

o. Cyryl Stanisław Czarnojan


Urodzony: 1946-11-04
Miejsce urodzenia: Pątnów, pow. Wieluń woj. łódzkie, archidiec. częstochowska
Data imienin: 27 czerwca
Nowicjat: 1972-01-30
Pierwsza profesja: 1973-02-02
Profesja wieczysta: 1976-02-09
Prezbiterat: 1978-03-22
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: stacjonariusz

     
rajmund  

o. Rajmund Rafał Dolinkiewicz


Urodzony: 1974-06-14
Miejsce urodzenia: Katowice woj. śląskie, archidiec. katowicka
Data imienin: 07 stycznia
Nowicjat: 1996-08-23
Pierwsza profesja: 1997-08-23
Profesja wieczysta: 2001-09-17
Prezbiterat: 2004-05-21
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: lokalny asystent MF

     
serafin  

o. Serafin Piotr Sputek


Urodzony: 1977-06-30
Miejsce urodzenia: Rybnik woj. śląskie, archidiec. katowicka
Data imienin: 12 października
Nowicjat: 1996-08-23
Pierwsza profesja: 1997-08-23
Profesja wieczysta: 2001-09-17
Prezbiterat: 2003-05-22
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: gwardian, proboszcz parafii, kronikarz

     
maksymin  

o. Maksymin Mirosław Konik


Urodzony: 1987-10-07
Miejsce urodzenia: Tychy woj. śląskie, archidiec. katowicka
Data imienin: 12 września
Nowicjat: 2008-08-29
Pierwsza profesja: 2009-08-22
Profesja wieczysta: 2013-10-04
Prezbiterat: 2015-04-11
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: wikariusz parafialny, katecheta, animator duszpasterstwa powołań, opiekun LSO

     
lucjan  

br. Lucjan Krzysztof Brudzisz


Urodzony: 1978-03-12
Miejsce urodzenia: Tuchów, pow. Tarnów woj. małopolskie, diec. tarnowska
Data imienin: 07 stycznia
Nowicjat: 2000-08-25
Pierwsza profesja: 2001-09-01
Profesja wieczysta: 2006-02-06
Klasztor: Stare Panewniki
Funkcje: furtian, zakrystian

 

Copyright © Parafia Świętego Antoniego z Padwy